Robotik Paletleme

Hsd Otomasyon, Robotik Paletleme otomasyonu, projelendirme, tasarım, simülasyon, programlama ve kurulum hizmeti sunmaktadır. Robotlu Paletleme sistemleri için bizi arayın, en iyi çözümleri sunalım.

HSD Otomasyon, Robotik paletleme uygulamalarında birçok projeyi hayata geçirmiştir. Projeler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tasarımları yapılarak robot , konveyör , gripper , kamera , hat imalatı- otomasyonu ve tüm ekipman seçimlerini yapmaktayız.

HSD Otomasyon; endüstrinin tamamında, paletleme uygulamalarında deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Paletleme sistemleri çeşitli şekil ve boyutlarda üretilmektedir. Paletleme robotları, kutular, torbalar, kaplar, rulolar, karışık yükler ve diğer zorlu ürün türleri için kullanılabilir.

Paletleme işlemi için kullanılan robotlar çeşitli konfigürasyonları yerine getirebilecek kadar güvenilir ve esnektirler.

Robotik paletlemeyi ne tarz ürünlere yapabilirim diye soranlar için: torbalanmış ürünler (çimento, bina kimyasalları, alçı, un gibi) ve kutulanmış ürünler (içecek, gıda, ev aletleri, lamine parke vb.) gibi çeşitli endüstriler için yüksek kaliteli robotik paletleme çözümleri HSD Otomasyon tarafından size sunulmakta.

Ayrıca panel ve rulo ürünleri (İzolasyon panoları ve rulolar, tekstil ürünleri ve benzeri) içeren sektörlere hizmet sunmaktayız. Müşterinin ürün ve süreçlerine uygun etkili robot çözümleri tasarlamaktayız. Müşterimizin ürün ve üretim süreçlerine en uygun robot ve robotik çözümleri için uzman ekibimizle hazırız.