Kurulum

Projelendirme, tasarım ve imalat aşamalarından sonra son aşama olan Kurulum aşamasında öncelikle HSD Otomasyon olarak kendi sahamızda testlerimizi yaptığımız sistemlerin bizden geçer not alması ve sevk edilen saha da verimli olacağının belirlenmesi gerekmektedir.

Robot proseslerinde ilgili bölgenin tüm ekipmanları dahil tasarlanması gerekeceğinden müteahhit firmanın tüm süreçlere hakim olması gerekir. Bu süreçte projelendirme, üretim, montaj, otomasyon ve devreye alma çalışmalarına kadar tüm süreçlere hakim olunması gerekmektedir.

Tasarlanan uygulamaları ilk devreye alma, mantık yapılandırması ve hareket kabiliyetini kazandırmak uzmanlık isteyen bir konudur.

Özellikle kaynaklı imalat yapan firmalarda kurulum ve devreye alma çalışmalarında müşterinin isteği doğrultusunda marka robot ile proje deneyimleri, Programcılık, Teknik Destek ve Eğitim Hizmetleri, Robot bakım ve servis konularında hizmetinizdeyiz.

Uzman test ekibimiz kurulacak sistemlerin mekanik, elektrik ve program aşamalarını tek tek ve detaylı olarak test etmektedir.  Sistem müşteri sahasına sevk edilmeden önce mükemmel bir şekilde çalışıyor halde olmalıdır.

Mükemmel şekilde çalışan sistemimiz sevk edilmeye hazırdır. Sevk ettiğimiz sistemin kurulumu için uzman kurulum ekibimiz tarafından kurulumlar başlar. Esnek ve tak-çalıştır şeklindeki mekanik, elektrik ve program yapısının faydası ile kısa sürede çalışır hale getirilir.

Müşteri tarafındaki uzman proje sorumlularının da onayının alınması için sistem tanıtılır. Ardından uzman proje sorumlularının kesin onayı ile kabul işlemleri tamamlanır ve sistemler devreye alınır.